Затвердження Стандарту надання адміністративної послуги з проведення професійної атестаціїЗатвердження Стандарту надання адміністративної послуги з проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури


Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
від 11.01.2012 № 16

Про затвердження Стандарту надання адміністративної
послуги з проведення професійної атестації відповідальних
виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із
створенням об’єктів архітектури


Зареєстровано в Міністерстві юстиції України  25.01.2012 за № 112/20425

На виконання підпункту 4 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 «Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.11.2011 № 1110-р «Про платну адміністративну послугу, що надається Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства»

Н А К А З У Ю :

1. Затвердити Стандарт надання адміністративної послуги з проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, що додається.
2. Департаменту нормативно-правового регулювання (Татаринцева М.А.) разом з Департаментом державних програм та розвитку житлового будівництва (Непомнящий О.М.) забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ісаєнка Д.В.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр                                                                                                                                                         А.М. БЛИЗНЮК 
 


03150, м.Київ, вул.М.Кривоноса, 2А
тел. +380 44 249-3484   
E-mail : dndiasb@gmail.com
При використанні матеріалів сайту посилання на www.minregion.gov.ua обов'язкове.
НВП "Гіперон", Київ, 2011-2020, © А.Гірник, А.Неминуща
Служба технічної підтримки сайту: ДНДІАСБ.