Станом на: архітектори: 06.04.2020; проектувальники: 10.12.2020; експерти: 06.04.2020; інженери технічного нагляду: 06.04.2020
№ | Професія | Спеціалізація | Прізвище, ім`я та по батькові | Кваліфікаційний рівень | Сертифікат | Виданий | Статус | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2014326 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Дільний Мар`ян Романович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016492 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014333 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Живага Артур Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016499 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014345 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Копійка Максим Сергійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016513 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014352 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Курилюк Леся Ростиславівна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016521 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014360 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Маляр Віталій Анатолійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016530 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014373 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Пастушенков Максим Олександрович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016547 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014380 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Проказа Євгеній Анатолійович | провідний інженер-проектувальник | АР 016554 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014386 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Родичева Марина Юріївна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016560 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014388 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Рябцев Ігор Олександрович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016562 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014394 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Сухіна Ілля Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016569 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014402 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Чеченков Олександр Ігорович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016577 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014407 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Шам Максим Костянтинович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016582 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014411 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Юрковська Ірина Сергіївна | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016586 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014412 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Якимець Юрій Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016587 | 14.08.2020 | Чинний | |||||
2014415 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Алексєєва Наталія Анатоліївна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016591 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014416 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Андріюк Ірина Олександрівна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016592 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014418 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Антошкін Олександр Олександрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016594 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014423 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Бухаров Іван Михайлович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016599 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014428 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Гринько Валерій Анатолійович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016607 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014437 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Іваник Юрій Іванович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016619 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014439 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Кондрова Тетяна Іванівна | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016622 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014443 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Кузьменко Віктор Олександрович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016627 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014444 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Лігульчак Віталій Миколайович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016628 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014445 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Мазін Сергій Олександрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016629 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014447 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Марусич Олександр Вікторович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016631 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014449 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Мельник Дарія Валеріївна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016634 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014458 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Охріменко Лариса Станіславівна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016645 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014461 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Поточняк Сергій Романович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016651 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014463 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Рашкін Павло Сергійович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016653 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014471 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Тєпайкін Олександр Анатолійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016662 | 18.09.2020 | Чинний | |||||
2014485 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Бурган Ольга Андріївна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016683 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014487 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Вдовкін Олександр Олександрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016685 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014488 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Веремйов В`ячеслав Юрійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016687 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014491 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Вовк Олександр Павлович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016690 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014498 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Грицай Дмитро Олександрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016697 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014499 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Грюков Дмитро Олександрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016698 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014500 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Гуменюк Маргарита Геннадіївна | провідний інженер-проектувальник | АР 016699 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014521 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Крамаренко Олександр Євгенович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016724 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014522 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Кузьменко Валерій Васильович | провідний інженер-проектувальник | АР 016725 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014526 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Лисик Валерій Петрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016729 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014533 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Михайлечко Руслан Орестович | провідний інженер-проектувальник | АР 016737 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014542 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Онисько Роман Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016748 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014548 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Плєшкуров Денис Геннадійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016755 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014558 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Сердюк Олександр Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016766 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014559 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Солкіна Євгенія Миколаївна | провідний інженер-проектувальник | АР 016767 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014578 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Буга Євген Едуардович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016796 | 16.10.2020 | Чинний | |||||
2014580 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Аксьонова Олена Ігорівна | інженер-проектувальник І категорії | АР 016798 | 13.11.2020 | Чинний | |||||
2014581 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Алексеєв Олексій Сергійович | провідний інженер-проектувальник | АР 016799 | 13.11.2020 | Чинний | |||||
2014584 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Боліхов Володимир Едуардович | інженер-проектувальник І категорії | АР 016804 | 13.11.2020 | Чинний | |||||
2014585 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Брестон Валерій Олександрович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 016805 | 13.11.2020 | Чинний | |||||