Станом на: архітектори: 06.04.2020; проектувальники: 10.12.2020; експерти: 06.04.2020; інженери технічного нагляду: 06.04.2020
№ | Професія | Спеціалізація | Прізвище, ім`я та по батькові | Кваліфікаційний рівень | Сертифікат | Виданий | Статус | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2012987 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Мороз Ольга Петрівна | інженер-проектувальник | АР 014857 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012988 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Мусієнко Олександр Григорович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014858 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012989 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Муцький Андрій Сергійович | інженер-проектувальник | АР 014859 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012990 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Наквацька Ольга Олегівна | інженер-проектувальник І категорії | АР 014860 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012991 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Нікель Оксана Андрієвна | інженер-проектувальник | АР 014861 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012992 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Нікітішин Борис Дмитрович | інженер-проектувальник | АР 014862 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012993 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Ніколаєв Леонід Вікторович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014863 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012994 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Обржутович Любов Іванівна | інженер-проектувальник | АР 014864 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012995 | Інженер-проектувальник | Технологія будівельного виробництва (ТБВ) | Панасюк Руслан Миколайович | інженер-проектувальник | АР 014865 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012996 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Парфенова Тетяна Олександрівна | інженер-проектувальник І категорії | АР 014866 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012997 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Петрушевський Костянтин Юрійович | інженер-проектувальник | АР 014867 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012998 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Радушинський Петро Петрович | інженер-проектувальник | АР 014868 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2012999 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Розводюк Михайло Петрович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014869 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013000 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Рупчева Тетяна Володимирівна | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014870 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013001 | Інженер-проектувальник | Забезпечення економії енергії (ЕЕФ) | Руссаковський Вадим Вікторович | провідний інженер-проектувальник | АР 014871 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013002 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Самойленко Євген Олександрович | провідний інженер-проектувальник | АР 014872 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013003 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Сердюк Юрій Авксентійович | провідний інженер-проектувальник | АР 014873 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013004 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Сіухін Олександр Сергійович | інженер-проектувальник | АР 014875 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013005 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Собуцький Руслан Валерійович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014877 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013006 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Соловйов Микола Сергійович | інженер-проектувальник | АР 014878 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013007 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Станішевська Дар`я Володимирівна | інженер-проектувальник | АР 014879 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013008 | Інженер-проектувальник | Технологія будівельного виробництва (ТБВ) | Степанов Сергій Петрович | інженер-проектувальник | АР 014880 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013009 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Сторожик Ганна Святославівна | інженер-проектувальник | АР 014881 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013010 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Сугакова Ольга Олексіївна | інженер-проектувальник | АР 014882 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013011 | Інженер-проектувальник | Інженерні вишукування (ІВ) | Табачніков Сергій Володимирович | інженер-проектувальник | АР 014883 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013012 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Терещенко Наталія Василівна | інженер-проектувальник | АР 014885 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013013 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Ткач Людмила Анатоліївна | інженер-проектувальник | АР 014886 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013014 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Удовиченко Олена Володимирівна | інженер-проектувальник | АР 014887 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013015 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Ульянов Максим Васильович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 015693 | 06.09.2019 | Чинний | |||||
2013015 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Ульянов Максим Васильович | інженер-проектувальник | АР 014888 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013016 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Фенин Андрій Михайлович | інженер-проектувальник | АР 014889 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013017 | Інженер-проектувальник | Інженерні вишукування (ІВ) | Хасбай Бюлент Юнус | інженер-проектувальник | АР 014890 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013018 | Інженер-проектувальник | Забезпечення економії енергії (ЕЕФ) | Хилюков Артем Костянтинович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014891 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013019 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Чабан Наталя Анатоліївна | інженер-проектувальник І категорії | АР 014893 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013020 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Чемов Артем Сергійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014894 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013021 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Чернигін Олександр Вадимович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014896 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013022 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Чумак Дмитро Юрійович | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014897 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013023 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Шиліна Світлана Ігорівна | інженер-проектувальник ІІ категорії | АР 014898 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013024 | Інженер-проектувальник | Кошторисна справа (КС) | Шимків Андрій Васильович | інженер-проектувальник | АР 014899 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013025 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Шуть Дмитро Олександрович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014900 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013026 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Щаблінський Андрій Анатолійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014901 | 12.10.2018 | Чинний | |||||
2013027 | Інженер-проектувальник | Забезпечення економії енергії (ЕЕФ) | Пономаренко Василь Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014904 | 01.12.2016 | Чинний | |||||
2013028 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Лаврів Роман Зеновійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014907 | 16.02.2018 | Чинний | |||||
2013029 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Лукомський Дмитро Олександрович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014908 | 16.02.2018 | Чинний | |||||
2013030 | Інженер-проектувальник | Безпека експлуатації та захист від шуму (БЕЗШ) | Маліновський Андрій Миколайович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014909 | 16.02.2018 | Чинний | |||||
2013031 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Маслова Лідія Пантеліївна | інженер-проектувальник І категорії | АР 014910 | 16.02.2018 | Чинний | |||||
2013032 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Савенко Антон Вячеславович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014911 | 16.02.2018 | Чинний | |||||
2013033 | Інженер-проектувальник | Забезпечення механічного опору та стійкості (МС) | Варич Ярослав Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014912 | 12.04.2018 | Чинний | |||||
2013034 | Інженер-проектувальник | Пожежна безпека (ПБ) | Карпенко Євген Анатолійович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014913 | 12.04.2018 | Чинний | |||||
2013035 | Інженер-проектувальник | Пожежна безпека (ПБ) | Пастушенко Володимир Володимирович | інженер-проектувальник І категорії | АР 014914 | 12.04.2018 | Чинний | |||||