Ситуація в системах життєзабезпечення відстежується цілодобово


DSC 0024На виконання доручення Кабінету Міністрів України з 26 січня 2012 року Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства організовує цілодобову роботу Штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення. До складу Штабу із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення, який працює цілодобово, увійшли представники Мінрегіону, Міненерговугілля, МНС, Міноборони, МВС, МОЗ, Мінінфраструктури та Укравтодору.

Також усім головам обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій направлені листи, яким губернаторів зобов’язано створити регіональні штаби із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності населення із обов’язковим залученням до їх складу представників виконкомів органів місцевого самоврядування. Крім цього, керівники адміністрацій вживають вичерпних заходів для попередження виникнення можливих надзвичайних ситуацій через різке зниження температури повітря у період з 28 січня по 12 лютого.

Налагоджена система комунікацій з місцевими державними адміністраціями: чергові керівники регіонів особисто доповідають черговим заступникам Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства про стан справ.

Станом на 11.00 30 січня 2012 року всі роботи з попередження виникнення надзвичайних ситуацій проводяться згідно затверджених регламентів.

За період з 27 січня по сьогодні сталося 2 ускладнення нормальної життєдіяльності у період несприятливих погодних умов. У Тростянецькому районі Сумської області о 18:55 28 січня на перегоні Скрягівка – Боромля Південної залізниці стався схід з рейок 27 вагонів вантажного потягу. Причина події встановлюється. Того ж дня у Києві на вулиці Гонгадзе, 7 стався порив тепломережі, що призвів до перерви в теплопостачанні будинку. 29 січня роботу тепломережі та теплопостачання будинку було відновлено у повному обсязі.

За даними, які надійшли до Мінрегіону від МНС України, у містах розгорнуто 1500 пунктів обігріву для соціально незахищених представників суспільства. Тільки протягом останньої доби, за даними МНС можливістю обігрітися та отримати гаряче харчування скористалися більше 7 тисяч людей. Усього ж протягом останніх трьох діб намети МНС відвідали більше 17 тисяч громадян.

За інформацією наданою МОЗ України, протягом 27 – 29 січня до медичних закладів зі скаргами на переохолодження чи обмороження звернулися 473 особи, 404 з них були госпіталізовані.

У разі виникнення надзвичайної ситуації у системах життєзабезпечення з представників центрального штабу формуватиметься оперативна група, яка також буде готова і до виїзду на місце виникнення ситуації.

З приводу будь-яких ускладнень у роботі систем життєзабезпечення громадяни можуть цілодобово звертатися до оперативно-диспетчерської служби Мінрегіону за телефонами:  (044) 207-18-04, (044) 207-19-12.

 

Прес-служба Мінрегіону


 
 


03150, м.Київ, вул.В.Житомирська, 9
тел. +380 44 249-3484    факс +380 44 249-3426
E-mail : dndiasb@gmail.com
При використанні матеріалів сайту посилання на www.minregion.gov.ua обов'язкове.
ДНДІАСБ, Київ, 2011, © А.Гірник, А.Неминуща
Служба технічної підтримки сайту: ДНДІАСБ.